0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN NARLIDERE PİMAPEN
Paylaş :

NARLIDERE PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Hayatın her bölümünde yer almaya başlayan ve yiyecek kaplarından elektrik malzemelerine, kredi kartlarından torbalara kadar birçok eşyanın üretim malzemesi arasında bulunan alüminyum, her geçen gün kullanım alanlarını artırmaya devam ediyor. Geri dönüştürülebilmesi nedeniyle tekrar tekrar kullanılabilen, bu sayede hammaddeye olan ihtiyacı da minimum seviyeye indiren alüminyum ve PVC'ler, en çok tercih edilen malzemeler arasında bulunuyor.

NARLIDERE PİMAPEN PENCERE

Günümüzde kapı ve pencerelerin de yapımında yer alan, ahşaba göre daha hafif olan ve kapı - pencere çalışmalarının en önemli malzemesi haline gelen PVC'ler, dayanıklı olması ve zor tutuşması nedeniyle alternatiflerinin önüne geçmeyi başarıyor. İçinde yer alan özel katkı maddeleriyle birlikte aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklı olan PVC'lerin, yapılan araştırmalara göre 40 yıldan fazla ömrü bulunuyor. Alüminyum ve ahşaba göre daha uygun fiyatlı olan ve fiyat - performans oranı daha yüksek olan PVC'ler, ısı tasarrufu da sağlayarak izolasyon ve yalıtım çalışmalarına destek oluyor. PVC'ler, günümüzde inşaat, ambalaj, elektronik, tıp ve buna benzer birçok alanlarda kullanıma devam ediyor.

NARLIDERE PİMAPEN PENCERE

Günümüzde kapılarla birlikte PVC'nin en çok kullanıldığı alanlardan biri de penceredir. Ses yalıtımı sağlayarak dışarıdan ya da içeriden sesin izolasyonunu sağlayan pimapen pencereler, kolay temizlenebildiği için de kullanışlıdır. İçinde yer alan klor yardımıyla birlikte herhangi bir yangında kendi kendini söndürebilen Narlıdere pimapen pencere, şişme ve kabarma yapmayarak uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılabilir.

NARLIDERE PİMAPEN MODELLERİ

Narlıdere Pimapen modelleri de müşterilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Pimapen modelleri Nirvana, Carisma, Dynamic Sürme, Albatros Sürme ve Infinity Sürme olarak 5'e ayrılıyor.

Narlıdere Pimapen Nirvana: Pimapen Nirvana, ses ve ısı yalıtımını iyi şekilde sağlayarak müşterilere geniş görüş alanı sunuyor.

Narlıdere Pimapen Carisma: Ana profil kalınlığı 70 mm olan Pimapen Carisma, birçok alanda kullanılabiliyor.

Narlıdere Pimapen Dynamic Sürme: Elastik contalara sahip olan Pimapen Dynamic Sürme, su, hava ve ses yalıtımı gerçekleştiriyor.

Narlıdere Pimapen Albatros Sürme: Geniş açıklıklarda kullanılan Albatros Sürme, pencere ve kapılarda kullanılıyor. 

Narlıdere Pimapen Infinity Sürme: Infinity Sürme, konfor, kolaylık ve güvenliği aynı anda gerçekleştiriyor.

NARLIDERE PİMAPEN FİYATLARI

Narlıdere Pimapen satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında da Narlıdere Pimapen fiyatları yer alıyor. Narlıdere pimapen fiyatları, seçilecek pimapenin modeline ve çalışma yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Siz de Narlıdere Pimapen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, Narlıdere pimapen fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Narlıdere pimapen pencere, Narlıdere pimapen kapı, Narlıdere pimapen modelleri, Narlıdere pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Narlıdere pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Gerçekleştirdiğimiz Narlıdere pimapen çalışmaları şu şekilde:

  • Narlıdere pimapen pencere
  • Narlıdere pimapen kapı
  • Narlıdere pimapen modelleri
  • Narlıdere pimapen fiyatları
  • Narlıdere  Dynamic Sürme fiyatları
  • Narlıdere Pimapen Nirvana fiyatları
  • Narlıdere Pimapen Carisma fiyatları
  • Narlıdere Albatros Sürme fiyatları
  • Narlıdere Pimapen Infinity Sürme fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun