0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN MAVİŞEHİR PİMAPEN
Paylaş :

MAVİŞEHİR PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Günümüzde en çok kullanılan malzemelerden biri haline gelen alüminyum, kredi kartlarından otomobil döşemelerine kadar birçok alanda kendine yer buluyor. Kapılarda ve pencerelerde de kullanılan alüminyum ve PVC'ler, her geçen gün kullanım kullanım alanlarını da artırmaya devam ediyor.

MAVİŞEHİR PİMAPEN PENCERE

Alternatiflerine göre karşılaştırıldığında daha hafif olan, içinde yer alan katkı maddeleriyle yangına karşı dirençli olan pimapenler, günümüzde pencere yapımında en çok kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklı olan Mavişehir pimapen pencere, 40 yıldan fazla süre boyunca kullanılabiliyor. Fiyat konusunda alüminyum ve ahşaba göre daha uygun olan, bunun yanı sıra fiyat / performans oranı yüksek olan Mavişehir pimapen pencere, iyi yalıtım sağlayarak beklentiyi fazlasıyla karşılar. PVC'ler günümüzde inşaat, ambalaj, elektronik, tıp ve buna benzer birçok alanda tercih edilmektedir.

MAVİŞEHİR PİMAPEN KAPI

Son dönemde kapı imalatında en çok kullanılan malzemelerden biri de pimapenlerdir. Mavişehir pimapen kapılar, ses ve ısı yalıtımı konusunda alternatiflere göre daha iyi olduğu için tercih listesinde öne çıkmaktadır. Kolay temizlenen ve az bakım isteyen Mavişehir pimapen kapı, herhangi bir yangında da kendini söndürebilme özelliğine sahiptir. Şişme ve kabarma yapmayan kapılardan uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilmektedir.

MAVİŞEHİR PİMAPEN MODELLERİ

Müşterilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre farklı şekilde üretilen pimapenler, farklı amaçlara yönelik hizmet ediyor. Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Dynamic Sürme, Pimapen Albatros Sürme ve Pimapen Infinity Sürme olarak 5'e ayrılan kapılar, farklı özellikler sunuyor.

 • Mavişehir Pimapen Nirvana: Geniş görüş alanına sahip olacak şekilde üretilen Nirvana modeli, müşterilerin ferah bir alana sahip olmasını sağlar.
 • Mavişehir Pimapen Carisma: 70 mm genişliğinde profile sahip olan Carisma, birçok bölgede kullanılabilmektedir. 
 • Mavişehir Pimapen Dynamic Sürme: Elastik contalara sahip olan Dynamic Sürme, su, hava ve ses yalıtımı sağlayarak izolasyon sağlar.
 • Mavişehir Pimapen Dynamic Sürme: Geniş açıklıklarda kullanılan Dynamic Sürme, en kaliteli seçimler arasındadır.
 • Mavişehir Pimapen Albatros Sürme: Geniş alanlarda konfor, kolaylık ve güvenlik sağlayan Albatros Sürme, en çok tercih edilen pimapen çeşitleri arasındadır.

MAVİŞEHİR PİMAPEN FİYATLARI

Mavişehir pimapen satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Mavişehir Pimapen fiyatları yer alıyor. Seçimi yapılacak pimapen türünün yanı sıra çalışmanın büyüklüğüne göre değişen Mavişehir pimapen fiyatları, güncel fiyatlara göre de değişim gösterebiliyor. Siz de Mavişehir Pimapen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Mavişehir pimapen pencere, Mavişehir pimapen kapı, Mavişehir pimapen modelleri, Mavişehir pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Mavişehir pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Gerçekleştirdiğimiz Mavişehir pimapen çalışmaları şu şekilde:

 • Mavişehir pimapen pencere
 • Mavişehir pimapen kapı
 • Mavişehir pimapen modelleri
 • Mavişehir pimapen fiyatları
 • Mavişehir Dynamic Sürme fiyatları
 • Mavişehir Pimapen Nirvana fiyatları
 • Mavişehir Pimapen Carisma fiyatları
 • Mavişehir Albatros Sürme fiyatları
 • Mavişehir Pimapen Infinity Sürme fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun