0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KÜPEŞTE MAVİŞEHİR KÜPEŞTE
Paylaş :

MAVİŞEHİR ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK, CAM KORKULUK FİYATLARI

 

Bir kişinin düşmesi muhtemel tüm bölgelerde uygulanabilen, bunun yanı sıra kolay iniş çıkış yapılmasını sağlayan yapılara küpeşte ya da korkuluk ismi verilir. Günümüzde merdivenlerin yanı sıra balkonlarda, teraslarda, havuz kenarlarında, bina girişlerinde ve asma katlarda tercih edilen küpeşte ve korkuluklar, en çok kullanılan yapı ürünleri arasında bulunuyor. Ahşap, alüminyum, krom ve plastik gibi malzemeler ile üretilen küpeşteler, sağlam şekilde yıllarda kullanılabiliyor. Küpeşte yapılacak bölgeye öncelikle keşif çalışması gerçekleştiriliyor ve ölçüm yapılıyor. Ölçümlerin ardından imalat süreci başlıyor ve küpeşte demonte şekilde hazırlanıyor. Küpeşte uygulanacak bölgeye getirilen küpeşteler, burada vidalanarak sabitleniyor ve çalışma tamamlanmış oluyor.

MAVİŞEHİR ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK

Küpeşte ve korkuluklar, uygulandıkları bölgede birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Küpeşte ve korkulukların müşterilere sunduğu avantajlar şu şekilde:

 • Küpeşteler, iç ve dış mekanlarda, kişilerin talep ettiği tüm ortamlarda rahat şekilde kullanılabiliyor.
 • Küpeşteler, tasarlanması ve uygulanması kolay olduğu için müşterilerin taleplerine en uygun şekilde hazırlanabiliyor.
 • Paslanmaz özelliğe sahip ve korozyona karşı dayanıklı olan küpeşteler, alternatiflerinin de önüne geçiyor.
 • Temizlik dışında herhangi bir masraf çıkarmayan küpeşteler, fiyat / performans ürünleri arasında yer alıyor.
 • Küpeşteler, uygulandığı bölgeye değer kattığı için yapının daha yüksek fiyatlarla satışını sağlıyor.

MAVİŞEHİR CAM KORKULUK FİYATLARI

Balkon, teras ve havuz kenarlarında en çok kullanılan korkuluk çeşitleri arasında cam korkuluklar da yer alıyor. Cam korkuluklar, yapı itibarıyla bakım masrafı çok az olan, kir ve pas tutmayan ve istenilen tüm alanlara monte edilebilen yapılar arasında bulunuyor. Mavişehir cam korkuluk satın almayı düşünen kişiler ve kurumlar da Mavişehir cam korkuluk fiyatları araştırıyor. Mavişehir cam korkuluk fiyatları, cam korkuluğun çeşidine ve gerçekleştirilecek çalışmanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Siz de Mavişehir cam korkuluk fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Mavişehir cam korkuluk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana Mavişehir cam korkuluk, Mavişehir küpeşte ve Mavişehir alüminyum küpeşte hizmeti sunuyoruz. Siz de Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz Mavişehir cam korkuluk, Mavişehir küpeşte ve Mavişehir korkuluk çalışmaları şu şekilde:

 • Mavişehir cam korkuluk
 • Mavişehir alüminyum küpeşte
 • Mavişehir alüminyum korkuluk
 • Mavişehir cam korkuluk fiyatları
 • Mavişehir alüminyum korkuluk fiyatları
 • Mavişehir alüminyum küpeşte fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun