0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN KARŞIYAKA PİMAPEN
Paylaş :

KARŞIYAKA PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Çocuk oyuncakları, su toplama borusu, torba, spor malzemeleri araç döşemeleri, kredi kartları, kan torbaları ve elektrik malzemeleri gibi birçok üründe kullanılan, günlük yaşamın artık bir parçası haline gelen alüminyumlar, günümüzde pencere ve kapıların da yapı taşları arasında yer alıyor. Geri dönüştürülebilir olması nedeniyle bir süre sonra yeniden üretilebilen bu ürünler, hem sağlam hem de sağlıklı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Ahşap ve alüminyumla karşılaştırıldığında daha hafif olan PVC'ler ise zor tutuşma, dayanıklılık ve uzun ömürlü olmasıyla diğer ürünlerin önüne geçiyor. PVC'nin birçok katkı maddesiyle birleştirilmesi, ürünün aşınma ve korozyona karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. 40 yıldan fazla ömrü olan PVC'ler, fiyat olarak da ahşap ve alüminyuma göre daha uygun şekilde sunulabiliyor. Pimapen kapı ve pencereler, çevreye uyumlu olması nedeniyle doğa dostu olarak kabul ediliyor. PVC'ler, inşaat, ambalaj, elektronik ve tıp gibi alanlarda en çok kullanılan maddeler arasında bulunuyor.

KARŞIYAKA PİMAPEN KAPI

Pimapen kapılar, iyi ses yalıtımının yanı sıra kanserojen madde içermemesi nedeniyle diğer kapılardan daha çok tercih ediliyor. Farklı renklerde üretilebilen pimapen kapılar, kolay temizlenebildiği için bakım masrafı da çıkarmıyor. Bu sayede pimapen kapı satın alan kişi ve kurumlar, kaliteli ürünü uygun fiyata satın almış oluyor. Pimapen kapıları en çok öne çıkaran ayrıntılardan biri de içinde bulunan klor sayesinde yangına karşı dayanıklılığı oluyor. Pimapen kapılar, tutuşması halinde kendi kendini söndürebiliyor. Şişme ve kabarma yapmaması da pimapen kapıların tercih edilmesini sağlıyor.

KARŞIYAKA PİMAPEN MODELLERİ

Karşıyaka'da pimapen kapı ve Karşıyaka pimapen pencere satın almak isteyen kişi ve kurumlar da Karşıyaka pimapen modellerini araştırmaya devam ediyor. Karşıyaka pimapen modelleri 5'e ayrılıyor ve yapı olarak farklı özellikler sunuyor. Pimapen Nirvana modeli, ses ve ısı yalıtımının yanı sıra geniş görüş alanı ile müşterilere hitap ediyor. Pimapen Carisma, 70 mm genişliğinde profille müşterilerin karşısına çıkıyor ve birçok alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Pimapen Dynamic Sürme, elastik contalar ile yalıtım konusunda diğer çeşitlerin önüne geçiyor. Albatros Sürme, geniş açıklıklarda rahat şekilde kullanılabiliyor. Pimapen Infinity ise konfor, kolaylık ve güvenliği aynı anda sunuyor.

KARŞIYAKA PİMAPEN FİYATLARI

Karşıyaka'da pimapen satın almayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Karşıyaka pimapen fiyatları oluyor. Karşıyaka pimapen fiyatları, seçilecek olan pimapen çeşidinin yanı sıra çalışma gerçekleştirilecek pimapenin büyüklüğüne göre değişiyor. Siz de Karşıyaka'da pimapen satın almak ve pimapenle ilgili sorularınıza yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Karşıyaka pimapen fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Karşıyaka pimapen pencere, Karşıyaka pimapen kapı, Karşıyaka pimapen modelleri, Karşıyaka pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Karşıyaka pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Karşıyaka'da gerçekleştirdiğimiz pimapen çalışmaları şu şekilde:

  • Karşıyaka pimapen pencere
  • Karşıyaka pimapen kapı
  • Karşıyaka pimapen modelleri
  • Karşıyaka pimapen fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun