0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR OFİS BÖLME KARŞIYAKA OFİS BÖLME
Paylaş :

KARŞIYAKA OFİS BÖLME - CAM BÖLME - OFİS BÖLME SİSTEMLERİ - UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

 

Büyük odaların birbirinden ayrılmasının yanı sıra odaların kişiye özgü hale getirilmesini sağlayan yapılara ofis bölme sistemleri denir. Ofis bölme sistemleri, odaların birbirinden ayrılmasını sağlayarak daha kullanışlı alanlar yaratılmasını sağlar. Günümüzde ahşap, alüminyum ve cam kullanılarak gerçekleştirilen bu çalışmalar ile hem şık hem de ergonomik ortamlar oluşturuluyor.

Bölme sistemlerinde kullanılan cam, ahşap ve alüminyum kalınlıkları, müşterilerin taleplerine ve yapılara göre değişkenlik gösteriyor. Ses yalıtımının daha fazla olmasının istendiği toplantı alanı gibi konumlarda daha kalın malzemeler kullanılırken ince malzemelerden ise daha çok minimal ortamlarda yararlanılıyor.

KARŞIYAKA OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Hızlı ve kolay kurulumu, estetik görünümü, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra mekanın değerini artırmasıyla tercih edilen Karşıyaka ofis bölme sistemleri, en çok kullanılan yapılar arasında bulunuyor. Ofis bölme sistemleri, ofislerin yanı sıra okullarda da kullanılarak şık ortamlar yaratılıyor.

KARŞIYAKA UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Karşıyaka ve çevresinde Karşıyaka ucuz ofis bölme sistemleri sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmalar gerçekleştiriyor, müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Siz de Karşıyaka'da ofis bölme sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir,  info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Karşıyaka'da gerçekleştirdiğimiz ofis bölme sistemi çalışmaları şu şekilde:

  • Karşıyaka ofis bölme
  • Karşıyaka cam bölme
  • Karşıyaka ofis bölme sistemleri
  • Karşıyaka ucuz ofis bölme sistemleri
  • Karşıyaka ucuz cam bölme sistemleri
  • Karşıyaka cam bölme sistemleri


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun