0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK KARŞIYAKA KEPENK
Paylaş :

KARŞIYAKA KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin yanı sıra müstakil evlerinin garajlarında da kullanılan, içinde bulunan yapının güvenliğini sağlayan sistemlere kepenk sistemleri ismi verilir. Sac, metal, alüminyum, çelik ve galvaniz gibi maddeler kullanılarak üretilen kepenkler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün daha kaliteli ve daha sağlam şekilde müşterilere sunulmaktadır. Kepenk sistemlerindeki gelişmeler, iş kazalarının da ciddi ölçüde azalmasını sağlamıştır. Geçtiğimiz dönemde ağır ve daha hantal şekilde üretilen ve uygulanan kepenkler, günümüzde daha hafif ve iş kazalarını engelleyecek şekilde üretilmektedir.

KARŞIYAKA KEPENK MODELLERİ

Hayatın kolaylaşmasını sağlayan kepenkler, çalışma mekanizması olarak farklılık gösterir. 3 farklı şekilde üretilen kepenkler, manuel kepenk, elektrikli otomatik kepenk ve motorlu otomatik kepenk olarak birbirinden ayrılır. Garaj kapılarında, kapılarda ve pencerelerde kullanılan bu kepenkler, düzenli bakım ve onarım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar herhangi bir problem yaşatmadan kullanılır.

KARŞIYAKA OTOMATİK KEPENK

Demir ve tahta kanatlar ile başlayan kepenk çalışmaları, geçtiğimiz dönemde hem güvensiz hissettirir hem de açılması kapanması zorluk yaşatırdı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik kepenkler üretildi ve hem açılıp kapanma hem de güvensizlik problemi en alt seviyeye indirildi. Uzaktan kumanda ya da düğme ile kontrol edilen kepenkler, estetik olarak da beğeni toplar. Farklı renk çeşitleriyle birlikte dekorasyona uygun şekilde monte edilebilen otomatik kepenkler, uzun ömürlüdür. Otomatik kepenklerin sunduğu kolaylıklar ve avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Dışarıdan gelen etkilere karşı dayanıklı olan otomatik kepenkler, uzun süre sağlıklı şekilde kullanılabilir. Otomatik kepenkler, darbeye karşı olan bu dayanıklılığıyla müşterilerin güvenlik sorunlarını da çözer.
  • Özelleştirilebilen otomatik kepenk sistemleri, alana uygun ve farklı renklerde üretilebilir, bu sayede yapıya uygun şekilde kullanılabilir.
  • Otomatik kepenk sistemlerinin motorlarının güçlü ve dayanıklı olması, uzun yıllar kullanılabilmesini sağlar.
  • Kolay şekilde açılıp kapatılması, otomatik kepenk sistemlerini diğer kepenk sistemlerinin önüne geçirir. Herhangi bir elektrik kesilmesi gibi bir durumda otomatik kepenkler içinde bulunan yedek jeneratörü kullanarak açılıp kapatılabilir.

KARŞIYAKA OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Karşıyaka'da otomatik kepenk satın almak isteyen kişi ve kurumlar da Karşıyaka otomatik kepenk fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. Karşıyaka otomatik kepenk fiyatları, seçilecek kepengin özelliklerine ve talep edilen otomatik kapının büyüklüğüne - sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Karşıyaka otomatik kepenk fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir, ücretsiz keşif çalışmalarımızdan faydalanabilir ve Karşıyaka otomatik kepenk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Karşıyaka kepenk, Karşıyaka otomatik kepenk, Karşıyaka alüminyum kepenk, Karşıyaka kepenk sistemleri, Karşıyaka kepenk modelleri ve Karşıyaka kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Karşıyaka'da kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

  • Karşıyaka kepenk
  • Karşıyaka otomatik kepenk
  • Karşıyaka alüminyum kepenk
  • Karşıyaka kepenk sistemleri
  • Karşıyaka kepenk modelleri
  • Karşıyaka kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun