0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN KARABAĞLAR PİMAPEN
Paylaş :

KARABAĞLAR PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Günlük yaşamın en çok kullanılan malzemelerinden olan alüminyum, çocuk oyuncağı, torba, spor malzemesi, elektrik malzemesi, kredi kartı ve yiyecek kabı gibi birçok ürünün yapımında yapı taşı olarak kabul ediliyor. Sağlıklı olmasının yanı sıra geri dönüştürülebilen alüminyum ve PVC'ler, piyasada malzeme sıkıntısı yaşanmamasını ve alüminyum - PVC'nin yeniden kullanılabilmesini sağlıyor.

KARABAĞLAR PİMAPEN PENCERE

Ahşap malzemeye göre daha hafif olan PVC'ler, günümüzde kapı ve pencerelerin yapımında da kullanılıyor. Dayanıklı olan ve zor tutuşan PVC'ler, uzun yıllar sağlam şekilde kullanılabiliyor. Yangına karşı dirençli olan, kendi kendini söndürme özelliğine sahip olan PVC'ler, en uzun ömürlü yapılar arasında yer alıyor. 40 yıldan fazla ömrü olan PVC'ler, çevreye uyumlu olmasıyla da takdir topluyor. Fiyat - performans oranı alternatiflerine göre daha yüksek olan PVC'ler, ısı tasarrufu da sağlayarak ahşap ve alüminyumlara göre daha iyi yalıtım gerçekleştirir. PVC'ler, inşaat, ambalaj, elektronik ve tıp sektörü gibi birçok alanda kullanılır.

KARABAĞLAR PİMAPEN KAPI

Kapıların yapımında en çok kullanılan malzemelerden biri de PVC'lerdir. Pimapen kapılar, içinde kanserojen madde bulunmaması ve ses yalıtımı konusunda iyi olması nedeniyle en çok tercih edilen yapılardan biridir. Farklı renk seçenekleri ile imalatı gerçekleştirilebilen Karabağlar pimapen kapı, farklı zevklere uygun şekilde de müşterilere sunulabilmektedir. İçinde klor bulunan ve bu sayede yangına dirençli olan Karabağlar pimapen kapı, periyodik bakımla birlikte uzun yıllar kullanılabilmektedir.

KARABAĞLAR PİMAPEN MODELLERİ

Karabağlar Pimapen modelleri, farklı modellerle farklı amaçlara hizmet edecek şekilde üretiliyor.

Karabağlar Pimapen Nirvana: Isı ve ses yalıtımı sağlayan Nirvana, geniş görüş alanı sunarak müşterilerin beklentisini karşılıyor.

Karabağlar Pimapen Carisma: 70 mm genişliğinde ana profile sahip şekilde üretilen Carisma, birçok alanda kullanılmaya devam ediyor.

Karabağlar Pimapen Dynamic Sürme: Elastik contalara sahip olan Dynamic Sürme, en kaliteli su, hava ve ses yalıtımı gerçekleştiriyor.

Karabağlar Pimapen Albatros Sürme: Geniş açıklıklarda kullanılabilen Albatros Sürme'den pencere ve kapılarda yararlanılıyor.

Karabağlar Pimapen Infinity Sürme: Infinity Sürme de Albatros Sürme gibi konfor, kolaylık ve güvenlik sağlıyor.

KARABAĞLAR PİMAPEN FİYATLARI

Karabağlar pimapen satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konulardan biri de Karabağlar Pimapen fiyatları yer alıyor. Karabağlar Pimapen fiyatları, satın alınacak pimapenin modeline ve çalışma gerçekleştirilecek alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Siz de Karabağlar Pimapen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, Karabağlar pimapen fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Karabağlar pimapen pencere, Karabağlar pimapen kapı, Karabağlar pimapen modelleri, Karabağlar pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Karabağlar pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

İzmir'de pimapen hizmeti sunduğumuz bölgeler şu şekilde:

  • Karabağlar pimapen pencere
  • Karabağlar pimapen kapı
  • Karabağlar pimapen modelleri
  • Karabağlar pimapen fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun