0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK KARABAĞLAR KEPENK
Paylaş :

KARABAĞLAR KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin ve müstakil evlerin en önemli yapı parçalarından biri olan kepenkler, güvenliğin şık şekilde sağlanmasına yardımcı oluyor. Sac, metal, galvaniz, alüminyum ve çelik gibi malzemeler kullanılarak üretilen kepenkler, yapının dış müdahaleden korunmasını sağlayarak içeride bulunan malzemeleri ya da araçları koruyor. Geçmiş dönemde üretilen kapılar, hem ağır hem de hantal olduğu için iş kazalarına çok fazla yol açabiliyordu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kapıların hafifleşmesi ve dayanıklılığın artması, iş kazalarının da ciddi ölçüde azalmasını sağladı.

KARABAĞLAR KEPENK MODELLERİ

Manuel kepenk, elektrikli otomatik kepenk ve motorlu otomatik kepenk olarak 3 farklı şekilde müşterilere sunulan kepenkler, çalışma biçimlerine göre birbirinden ayrılırlar. Kepenklerin uzun süre boyunca sağlam şekilde çalışabilmesi için periyodik bakımları aksatılmamalı ve tamiri gerçekleştirilmelidir.

KARABAĞLAR OTOMATİK KEPENK 

Geçtiğimiz yıllarda kullanılan kepenkler, demir ya da tahta ile imal edilir, açılması ve kapatması problem yaşatırdı. Demirin ve tahtanın ağır olması, iş kazalarının yaşanmasına da sebep olurdu. Gelişen teknolojiyle birlikte otomatik kepenk çalışmaları da gelişmiş, kapılar ve pencereler otomasyon sistemi ile daha kolay şekilde açılıp kapatılmaya başlanmıştır. Fiziksel bir güce ihtiyaç duymayan kepenkler, işverenlere ve müstakil ev sahiplerine büyük kolaylık sağlamıştır. Farklı renklerde de üretilen Karabağlar otomatik kepenk sistemleri her zevke uygun şekilde dekorasyon yapılmasını sağlamıştır.

Karabağlar otomatik kepenk sistemlerinin müşterilere sunduğu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Otomatik kepenk sistemleri, garajlarda, dükkanlarda, cafelerde, bahçelerde, fabrikalarda ve buna benzer birçok alanda kullanılmaya elverişlidir.
 • Tek tuş ile açılıp kapatılabilen otomatik kepenk sistemleri, en kullanışlı sistemler arasında yer alır.
 • Darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen otomatik kepenk sistemleri, güvenlik ihtiyacını en üst seviyede karşılar.
 • Güçlü ve dayanıklı motorlara sahip olan otomatik kepenkler, uzun yıllar kullanılabilir.
 • Her renkte ve tasarımda hazırlanabilen otomatik kepenkler, dekorasyon için de elverişlidir.

KARABAĞLAR OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Karabağlar otomatik kepenk sistemi satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında Karabağlar otomatik kepenk fiyatları yer almaktadır. Karabağlar otomatik kepenk fiyatları, seçilecek kepengin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Karabağlar otomatik kepenk satın almak istiyor ve fiyat araştırması yapıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Karabağlar otomatik kepenk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Karabağlar kepenk, Karabağlar otomatik kepenk, Karabağlar alüminyum kepenk, Karabağlar kepenk sistemleri, Karabağlar kepenk modelleri ve Karabağlar kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Karabağlar kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İzmir'de kepenk sistemi gerçekleştirdiğimiz bölgeler şu şekilde:

 • Karabağlar kepenk
 • Karabağlar otomatik kepenk
 • Karabağlar alüminyum kepenk
 • Karabağlar kepenk sistemleri
 • Karabağlar kepenk modelleri
 • Karabağlar kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun