0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR CAM BALKON KARABAĞLAR CAM BALKON
Paylaş :

KARABAĞLAR CAM BALKON KAPATMA, FİYATLARI, MODELLERİ, SİSTEMLERİ, KATLANIR CAM BALKON

 

Son dönemin en çok kullanılan ürünlerinden biri olan cam balkonlar, hem şık hem de konforlu bir balkon keyfi sunuyor. Balkonların hem yaz hem de kış döneminde kullanılmasını sağlayan, bunun yanı sıra böcek ve haşere gibi istenmeyen canlıların balkondan uzaklaştırılmasına yarayan cam balkonlar, dekoratif olarak da en beğenilen yapılar arasında yer alıyor. Rüzgara dayanıklı şekilde üretilen cam balkonlarda 8-10 mm arasında kalınlıkta cam kullanılıyor. Cam balkonlar, darbe aldıklarında kırılması halinde ise küçük parçalara ayrılarak çevrede bulunan kişilere ve yapılara zarar vermiyor. Bu da cam balkonların en kullanışlı balkon sistemleri olmasında katkıda bulunuyor.

KARABAĞLAR CAM BALKON KAPATMA

En sevilen balkon sistemleri arasında yer alan cam balkonlar, kişilere ve kurumlara birçok avantaj sağlıyor. Cam balkonun sağladığı avantajlardan bazıları şu şekilde:

 • Cam balkon, özellikle gürültülü ve tozlu ortamlarda adeta hayat kurtarıyor. Mekanın dışında bulunan toz ve polenleri balkondan içeri sokmayan cam balkon sistemleri, ses yalıtımı sayesinde de mekanın sessiz kalmasına katkıda bulunuyor. Cam balkon sistemleri, böcek ve haşereyi de mekanın dışında tutarak sağlıklı ve temiz bir ortam oluşturulmasını sağlıyor.
 • Mekanın konforuna katkı sağlayan cam balkon sistemleri, yapının güvenli şekilde kalmasını da sağlıyor.
 • Cam balkon sistemleri, mimari olarak yapıda herhangi bir değişiklik yaratmadığı için yetkililerden izin almaya gerek bırakmaz, bu nedenle rahat şekilde kullanılabilir.
 • Cam balkon sistemleri, uygulandığı mekanın değerini artırdığı için boşa harcama olarak düşünülemez. Cam balkon sistemleri ile yapılar daha yüksek bedellerle satılabilir.
 • Özellikle ısı kaybı konusunda şikayetçi olan ve ısı kaybını minimize etmek isteyen kişi ve kurumlar, cam balkon sistemleri sayesinde yalıtım sağlayarak faturaların düşmesini sağlar.
 • Cam balkon sistemleri, balkonun daha kullanışlı olmasını sağlayarak balkonu yapıya dahil eder, böylece balkon sadece yazın değil kışın da kullanılabilir.

KARABAĞLAR CAM BALKON MODELLERİ

Günümüzde kullanılan cam balkonlar, çeşitleri ve türleri ile 4 farklı şekilde müşterilere sunuluyor. Sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, pimapen cam balkon ve ısıcamlı cam balkonlar, müşterilerin taleplerine uygun şekilde sunularak en doğru kararların verilmesi sağlanıyor.

Karabağlar Sürgülü cam balkonlar, genel olarak geniş alanlarda kullanılıyor. Kullanım olarak kolaylık sağlayan sürgülü cam balkonlar, iki bölümden oluşarak balkonun daire içine dahil edilmesini sağlıyor.

Karabağlar Katlanır cam balkonlar, balkonların yanı sıra günümüzde bahçeli mekanlarda da kullanılıyor. Katlanır cam balkonlar, en çok tercih edilen cam balkon çeşitleri arasında yer alıyor.

Karabağlar Pimapen cam balkonlar, adından anlaşılacağı gibi pimapen ve cam kullanılarak oluşturulan cam balkonlardır. Pimapen cam balkonlar, pimapenin sağlamlığından ve camın yalıtımından yararlanmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Karabağlar Isıcamlı cam balkonlar, tek cama göre 5 kat daha fazla yalıtım hizmeti sağlıyor. Enerji kaybından şikayetçi olan müşteriler, genel olarak ısıcamlı cam balkonları tercih ederek bu problemlerini en alt seviyeye indiriyor.

KARABAĞLAR CAM BALKON FİYATLARI

Karabağlar'da cam balkon satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Karabağlar cam balkon fiyatları, Karabağlar sürgülü cam balkon fiyatları, Karabağlar pimapen cam balkon fiyatları ve Karabağlar ısıcamlı cam balkon fiyatları yer alıyor. Karabağlar cam balkon fiyatları, seçilecek olan cam balkonun çeşidine ve cam balkon çalışması yapılacak olan bölümün genişliğine göre değişkenlik gösteriyor. Siz de Karabağlar cam balkon firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanmak ve Karabağlar cam balkon fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana Karabağlar cam balkon kapatma, Karabağlar cam balkon modelleri, Karabağlar cam balkon sistemleri, Karabağlar katlanır cam balkon ve buna benzer birçok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin beklentisine uygun çalışmalar gerçekleştiriyor, müşterilerimizin beklentisini karşılayacak çalışmalar ortaya koyuyoruz. Siz de Egesan Group firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, Karabağlar cam balkon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Karabağlar'da gerçekleştirdiğimiz cam balkon çalışmaları şu şekilde:

 • Karabağlar cam balkon kapatma
 • Karabağlar cam balkon modelleri
 • Karabağlar cam balkon sistemleri
 • Karabağlar cam balkon fiyatları
 • Karabağlar sürgülü cam balkon fiyatları
 • Karabağlar pimapen cam balkon fiyatları
 • Karabağlar ısıcamlı cam balkon fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun