0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PLEKSİ KORKULUK, ZİP PERDE MODELLERİ, FİYATLARI
Paylaş :

İzmir Pleksi Korkuluk, Zip Perde Modelleri, Fiyatları

Egesan Group olarak İzmir Pleksi Korkuluk, Zip Perde Modelleri, Fiyatları hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Renkli ve renksiz olmak üzere ikiye ayrılan, saydam ya da yarı saydam olabilen plastik cam türüne pleksi ismi verilir. Camdan daha dayanıklı ve hafif olan pleksiler, günümüzde korkuluk yapımında da kullanılabilmektedir. Kolay işlenebilen ve kolay kesilebilen pleksi ürünleri, her geçen gün daha fazla kişi ve kurum tarafından tercih ediliyor.

Şeffaf ve kullanışlı olan pleksi ürünleri, ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan malzemeler arasında kendine yer bulur. Farklı ebatlarda ve genişlikte üretilebilen, temizliği cam malzemelere göre çok daha rahat şekilde gerçekleştirilebilen pleksi ürünler, merdiven korkuluklarında da kullanılır. Cam malzemelere göre daha uygun fiyatlarla elde edilebilen pleksi ürünleri, müşterilerin beğenisini kazanan ürünler arasındadır.

İzmir pleksi korkuluk

Merdiven korkuluklarında, teraslarda ve balkonlarda kullanılabilen pleksi korkuluk ürünlerine, hem iç hem de dış dekorasyon çalışmalarında ihtiyaç duyulur. Oldukça şık bir görünüme sahip olan İzmir pleksi korkuluk ürünleri, istenilen şekle uyum sağlayabilir. Maliyet bakımından müşterilerin yüzünü güldüren İzmir pleksi korkuluk ürünleri, dayanıklı olmasıyla da uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir. Montajı kolay şekilde yapılabilen pleksi korkuluk ürünleri, müşterilerin beklentisini en üst seviyeden karşılayan ürünlerden biridir.

İzmir pleksi korkuluk modelleri

İzmir pleksi korkuluk satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında da İzmir pleksi korkuluk modelleri yer alır. İzmir pleksi korkuluk modelleri, müşterilerin taleplerine, pleksi korkuluğun uygulanacağı mekana ve bütçeye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Siz de İzmir pleksi korkuluk modelleri hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz İzmir pleksi korkuluk çalışmalarını inceleyebilir, çalışmalarımızı öğrenebilirsiniz.

İzmir pleksi korkuluk fiyatları

İzmir pleksi korkuluk modellerinin yanı sıra en çok merak edilen konulardan biri de İzmir pleksi korkuluk fiyatları oluyor. İzmir pleksi korkuluk fiyatları, müşterilerin taleplerine ve çalışma yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösteriyor. Siz de İzmir pleksi korkuluk fiyatları hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bize ulaşabilir ve İzmir pleksi korkuluk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İzmir zip perde

Son 10 yılda en çok tercih edilen perde modellerinden biri haline gelen, daha az maliyetli, daha az yer kaplayan ve çok amaçlı olarak kullanılabilen zip perdeler; cafelerin, restoranların, terasların, kış bahçelerinin ve balkonların vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor. Su geçirmeyen, bununla birlikte saatte 140 kilometre hızla esen rüzgara karşı dirençli olan zip perdeler, yağmurun ve rüzgarın oldukça etkili olduğu mekanlarda öne çıkıyor. Özel kumaşı sayesinde güneşi de kesebilen zip perdeler, hem tavanlarda hem de eğilimli camlarda kullanılıyor. 

Zip perde sistemleri, iç mekandaki yer kaybını ortadan kaldıran çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor. Cam balkon sistemlerinde camların kenar kısımlara doğru açılması, hem yer kaybına hem de görüntü bozukluğuna neden oluyor. Zip perde sistemleri ile bu problem sonuçlanıyor ve müşterilerin beklentilerinin karşılandığı çalışmalar ortaya konuyor. Özel kumaşları bulunan zip perde sistemleri, dışarıdan bakan kişilerin mekanın içini görmesini engeller, içerideki kişinin ise manzarasını bozmaz. İç cephelerin ısınmasını engelleyen, aşınmayan ve yırtılmayan, kurulum ve kullanım esnasında bozulmayan zip perdeler, müşterilerin bu kumaşları uzun süre kullanabilmelerini sağlar.

İzmir zip perde modelleri

İzmir zip perde satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında da İzmir zip perde modelleri yer alıyor. İzmir zip perde modellerini değiştiren birçok unsur bulunuyor. İzmir zip perde modelleri, müşterilerin taleplerine, beklentilerine, yapının durumuna, seçilecek kumaş rengine ve buna benzer detaylara göre değişkinlik gösteriyor. Siz de İzmir zip perde modelleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, firmamızla yapacağınız görüşmenin ardından İzmir zip perde modellerini öğrenebilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz İzmir zip perde çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

İzmir zip perde fiyatları

İzmir zip perde hizmeti almayı planlayan kişiler de İzmir zip perde fiyatları araştırmalarını sürdürüyor. İzmir zip perde fiyatları, müşterilerin taleplerine, mekanın büyüklüğüne, kullanılacak malzemenin güncel fiyatına, ihtiyaç duyulan eleman sayısına ve buna benzer detaylara göre değişiyor. Siz de İzmir zip perde fiyatları hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından İzmir zip perde fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize İzmir zip perde sistemleri ve İzmir pleksi korkuluk sistemleri konusunda müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de çalışmalarımızla ilgili hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İzmir'de gerçekleştirdiğimiz zip perde ve pleksi korkuluk çalışmaları şu şekilde:

 • Aliağa pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Balçova pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Bayındır pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Bayraklı pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Bergama pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Beydağ pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Bornova pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Buca pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Çeşme pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Çiğli pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Dikili pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Foça pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Gaziemir pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Güzelbahçe pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Karabağlar pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Karaburun pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Karşıyaka pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Kemalpaşa pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Kınık pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Kiraz pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Konak pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Menderes pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Menemen pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Narlıdere pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Ödemiş pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Seferihisar pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Selçuk pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Tire pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Torbalı pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları
 • Urla pleksi korkuluk, zip perde modelleri, fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir

Web Tasarım / SEO - Venio


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun