0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK ÇİĞLİ KEPENK
Paylaş :

ÇİĞLİ KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin güvenliğinin sağlanmasında en önemli yapılar arasında yer alan kepenkler, günümüzde en çok tercih edilen yapı ürünleri arasında bulunuyor. Oldukça dayanıklı şekilde üretilen ve dışarıdan alınacak bir darbeye karşı bütünlüğünü koruyan kepenk sistemleri, iş yerinin yanı sıra müstakil evlerin garajlarında da kullanılıyor. Her geçen gün gelişen kepenk sistemleri, otomasyon sistemleri ile kolay şekilde kullanılmaya, bunun yanı sıra geçtiğimiz döneme göre hafifletilerek kolay şekilde açılıp kapatılmaya devam ediyor.

ÇİĞLİ KEPENK MODELLERİ

Kepenk sistemleri bütçeyle orantılı ve ihtiyaca bağlı olarak 3 farklı şekilde müşterilere sunuluyor. Farklı çalışma mekanizmalarına sahip olan kepenkler; manuel kepenk, elektrikli otomatik kepenk ve motorlu otomatik kepenk olarak birbirinden ayrılıyor. Kepenk sistemleri, periyodik bakım ve tamir çalışmalarıyla birlikte uzun süre kullanılabiliyor.

ÇİĞLİ OTOMATİK KEPENK 

Geçtiğimiz dönemde kullanılan manuel kepenkler, daha çok demir ve tahta malzemeler kullanılarak üretildiği için bu durum iş kazalarına da sebebiyet verebiliyordu. Kepenk sistemlerinin ağır olması, açıp kapanmada da büyük problem yaratıyor, ciddi bir fiziksel güç gerektiriyordu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik kepenk sistemleri de kullanılmaya başladı. Otomatik kepenk sistemleri ile uzaktan kumanda ve düğme ile kepenkler açılıp kapatılmaya başlanırken bu da büyük rahatlığın ortaya çıkmasını sağladı. Otomatik kepenk sistemleri, farklı renklerde de üretilirken müşterilerin zevklerine uygun çalışmalar gerçekleştirebilmesinin önünü açtı. 

Otomatik kepenk sistemleri, birçok avantajı beraberinde getirdi. Otomatik kepengin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Otomatik kepenk sistemleri oldukça dayanıklı malzemeden üretilir, bu sayede müşterilerin güvenlik ihtiyacı en üst seviyeden karşılanır, tedirginlik sona erer.
 • Özelleştirilebilen otomatik kepenk sistemleri, birçok alana uygun ve farklı renklerde üretilebilir.
 • Fiziksel güç gereksinimini ortadan kaldıran otomatik kepenk sistemleri, kumanda ya da düğme ile açılıp kapatılabilir.
 • Güçlü motorlara sahip olan otomatik kepenk sistemleri, periyodik bakım ve tamir çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar herhangi bir problem yaşatmadan kullanılabilir.
 • Elektrik kesilmesi gibi bir durumda, otomatik kepenk içinde bulunan jeneratör çalışarak kepengin açılıp kapatılmasını sağlar.
 • Otomatik kepenkler iş yerlerinde, garajlarda, bahçelerde, depolarda ve fabrikalarda olmak üzere birçok alanda kullanılabilir.

ÇİĞLİ OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Çiğli otomatik kepenk satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında da Çiğli otomatik kepenk fiyatları bulunuyor. Çiğli otomatik kepenk fiyatlarını merak eden kişi ve kurumlar, bu konuyla ilgili araştırmayı sürdürüyor. Çiğli otomatik kepenk fiyatları, satın alınacak otomatik kepengin çeşidine ve gerçekleştirilecek çalışmanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Siz de Çiğli otomatik kepenk fiyatları ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, Egesan firmamızın avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Çiğli kepenk, Çiğli otomatik kepenk, Çiğli alüminyum kepenk, Çiğli kepenk sistemleri, Çiğli kepenk modelleri ve Çiğli kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Çiğli kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz Çiğli kepenk çalışmaları şu şekilde:

 • Çiğli kepenk
 • Çiğli otomatik kepenk
 • Çiğli alüminyum kepenk
 • Çiğli kepenk sistemleri
 • Çiğli kepenk modelleri
 • Çiğli kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun