0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN ÇEŞME PİMAPEN
Paylaş :

ÇEŞME PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Günlük hayatta kullanımı en fazla gerçekleşen ürünlerin yapı maddesi haline gelen alüminyum, geri dönüşüme ayak uydurabilmesi ve yüksek oranda yeniden hammadde olarak kazandırılabilmesi nedeniyle en çok kullanılan yapılar arasında bulunuyor. Kredi kartlarından otomobil döşemelerine kadar geniş bir alanda faydalanılan alüminyum, kapıların ve pencerelerin yapımında da kullanılıyor.

ÇEŞME PİMAPEN PENCERE

İçinde bulunan klor nedeniyle yangına karşı dirençli olan ve herhangi bir yangın anında kendi kendini söndürebilen pimapenler, alternatiflerine göre daha hafif olduğu için de rakiplerine göre daha kullanışlı oluyor. Aşınmaya ve korozyona karşı direnen, yapılan araştırmalara göre 40 yılı aşkın bir süre kullanılabilen Çeşme pimapen pencere, fiyat konusunda da alüminyum ve ahşaba göre daha avantajlı oluyor. Fiyat / performans olarak alternatiflerinin önünde olan Çeşme pimapen pencere, iyi yalıtım ile birlikte müşterilere güvenli bir mekan sunuyor.

ÇEŞME PİMAPEN KAPI

Pimapenin en çok kullanıldığı yapılardan biri de Çeşme pimapen kapı oluyor. Kolay temizlenebilmesi ve kısa süreli bakımlarla uzun yıllar kullanılabilmesi, Çeşme pimapen kapının da kıymetini artırıyor. Isı yalıtımı da sağlayan Çeşme pimapen kapı, şişme ve kabarma yapmayarak müşterilerin beğenisini artırıyor. PVC'ler günümüzde inşaat, ambalaj, tıp ve elektronik sektörlerinde en çok kullanılan malzemeler arasında bulunuyor.

ÇEŞME PİMAPEN MODELLERİ

Çeşme pimapen modelleri, müşterilerin pimapenden beklentisine ve maliyete göre değişiklik gösterebiliyor. Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Dynamic Sürme, Pimapen Albatros Sürme ve Pimapen Infinity Sürme olarak birbirinden ayrılan pimapenler, müşterilere farklı avantajlar sunuyor.

Çeşme Pimapen Nirvana: En çok tercih edilen Pimapen çeşitlerinden Nirvana, müşterilerin ferah bir alanda geniş görüş alanına sahip olmasını sağlıyor.

Çeşme Pimapen Carisma: Ana profil genişliği alternatiflerine göre daha kalın olan Pimapen Carisma, birçok alanda yapılan çalışmalara uyum sağlayabiliyor.

Çeşme  Pimapen Dynamic Sürme: İçinde bulunan elastik contaların yardımıyla su, hava ve ses yalıtımını iyi şekilde gerçekleştiren Pimapen Dynamic Sürme, müşterilerin yalıtım sorunlarına çözüm oluyor.

Çeşme Pimapen Dynamic Sürme: Geniş açıklıklarda en çok tercih edilen pimapen modellerinden Dynamic Sürme, uzun yıllar kaliteli şekilde kullanılabiliyor.

Çeşme Pimapen Albatros Sürme: Konfor, kolaylık ve güvenliği bir arada sunan Pimapen Albatros Sürme, en çok tercih edilen yapılar arasında bulunuyor.

ÇEŞME PİMAPEN FİYATLARI

Çeşme pimapen satın almak isteyen ve Çeşme pimapen satın almayı planlayan kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında da Çeşme pimapen fiyatları yer alıyor. 5 farklı modeli bulunan pimapenlerin her biri farklı fiyat etiketlerine sahip olduğu için öncelikle çalışmaların gerçekleştirileceği alanın ölçülmesi gerekiyor. Yapılan araştırmaların ve ölçümlerin ardından Çeşme pimapen fiyatları belli oluyor. Siz de Çeşme pimapen fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Çeşme pimapen fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Çeşme pimapen pencere, Çeşme pimapen kapı, Çeşme pimapen modelleri, Çeşme pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Çeşme pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Gerçekleştirdiğimiz Çeşme pimapen çalışmaları şu şekilde:

  • Çeşme pimapen pencere
  • Çeşme pimapen kapı
  • Çeşme pimapen modelleri
  • Çeşme pimapen fiyatları
  • Çeşme Dynamic Sürme fiyatları
  • Çeşme Pimapen Nirvana fiyatları
  • Çeşme Pimapen Carisma fiyatları
  • Çeşme Albatros Sürme fiyatları
  • Çeşme Pimapen Infinity Sürme fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun