0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KÜPEŞTE ÇEŞME KÜPEŞTE
Paylaş :

ÇEŞME ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK, CAM KORKULUK FİYATLARI

 

İniş ve çıkışlarda kişilere hem destek olması hem de kişilerin düşmesini engellemesi için uygulanan küpeşte ve korkuluk çalışmaları, günümüzde en çok kullanılan yapı ürünleri arasında bulunuyor. Balkonlarda, teraslarda, havuz kenarlarında, bina girişlerinde ve merdivenlerde kullanılan küpeşte ve korkuluklar; ahşap, alüminyum, krom ve plastik kullanılarak üretiliyor. Küpeşte yapılacak bölgede öncelikle küpeşte ustası keşif çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalar sırasında ölçüm yapılıyor ve müşterilerin zevklerine göre küpeşte seçimi gerçekleştiriliyor. Seçimin ardından küpeşte ve korkuluk imalatı başlıyor. İmalatın tamamlanmasıyla birlikte küpeşte demonte şekilde küpeşte uygulanacak yere getiriliyor ve burada birleştirilerek çalışmalar tamamlanıyor.

ÇEŞME ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK

Günümüzde beğenilerek kullanılan küpeşte ve korkuluklar, müşterilere de birçok avantaj sunuyor. İç ve dış mekanlarda, müşterilerin istedikleri tüm mekanlarda kullanılabilen küpeşteler, tasarlanması ve uygulanması da kolay olduğu için hızlı şekilde sunulabiliyor. Paslanmayan ve korozyona karşın dayanıklı olan küpeşteler, temizlik dışında masraf da çıkarmayarak en kullanışlı ürünler arasında bulunuyor. Küpeşte çalışması gerçekleştirilen mekanlar, daha yüksek fiyatlarla satılıyor ve kiralanıyor. Bu da küpeştenin mekanın değerini artırdığı anlamına geliyor.

ÇEŞME CAM KORKULUK FİYATLARI

Küpeştelerin yanı sıra cam korkuluklar da en çok tercih edilen ve estetik olarak şık duran yapılar arasında bulunuyor. Bakım masrafı oldukça az olan cam korkuluklar, kir ve pas tutmayarak uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. Müşterilerin talep ettikleri tüm alanlara uygulanabilen Çeşme cam korkulukların da fiyatları merak ediliyor. Çeşme cam korkuluk fiyatları, gerçekleştirilecek çalışmanın büyüklüğüne ve cam korkuluk seçimine göre değişiklik gösteriyor. Siz de Çeşme cam korkuluk fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana Çeşme cam korkuluk, Çeşme küpeşte ve Çeşme alüminyum küpeşte hizmeti sunuyoruz. Siz de Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz Çeşme cam korkuluk, Çeşme küpeşte ve Çeşme korkuluk çalışmaları şu şekilde:

  • Çeşme cam korkuluk
  • Çeşme alüminyum küpeşte
  • Çeşme alüminyum korkuluk
  • Çeşme cam korkuluk fiyatları
  • Çeşme alüminyum korkuluk fiyatları
  • Çeşme alüminyum küpeşte fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun