0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK ÇEŞME KEPENK
Paylaş :

ÇEŞME KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yeri sahiplerinin en çok çekindiği konulardan biri olan iş yeri güvenliği, günümüzde birçok tedbir ile gerçekleştirilebiliyor. Güvenlik kameraları ve alarm sistemlerinin yanı sıra kepenkler de iş yerinin korunmasını sağlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha da kullanışlı kepenk çeşitleri piyasada yer alırken bu kepenkler sayesinde iş yerleri dışarıdan gelecek müdahalelere karşı sağlamlaştırılıyor. Kepenklerinin eskisi gibi ağır olmaması, kepenklerin açılış ve kapanışında kullanılan fiziksel gücün ve iş kazalarının da azalmasını sağlıyor.

ÇEŞME KEPENK MODELLERİ

Aynı çalışma mantığına sahip ancak farklı şekillerde açılıp kapanan kepenkler, manuel kepenk, elektrikli kepenk ve motorlu otomatik kepenkler olarak 3'e ayrılıyor. Manuel kepenkler elle açılıp kapatılırken diğer iki kepenk çeşidinde ise kepenkler otomatik olarak hareket ediyor. Kepenk çeşitleri, müşterilerin alacağı periyodik bakım ve onarım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar iş yerlerinin ve müstakil ev garajlarının korunmasını sağlıyor.

ÇEŞME OTOMATİK KEPENK 

Her geçen gün geliştirilen kepenk çeşitleri, otomasyon teknolojisiyle birlikte de çağ atladı. Otomasyon ile kolay şekilde açılıp kapatılabilen, bu sayede herhangi bir güç gerektirmeyen Çeşme otomatik kepenk sistemleri; alüminyum, çelik ve galvaniz gibi malzemeler kullanılarak müşterilere sunulabiliyor. Farklı renk seçeneklerine ve farklı dekorasyonlara da uyum sağlayabilen kepenkler, uzun ömürlü ve şık şekilde müşterilerle buluşturuluyor.

Otomatik kepenkler, müşterilere birçok avantaj sunuyor. Otomatik kepenklerin sunduğu ayrıcalıklardan bazıları şu şekilde:

 • Dışarıdan gelmesi muhtemel darbelere karşı sağlam kalabilen kepenkler, işverenlerin rahat şekilde evlerinde istirahat edebilmelerini sağlıyor.
 • Güçlü ve dayanıklı motorlarla birlikte sunulan otomatik kepenkler, periyodik bakımla birlikte uzun yıllar kullanılabiliyor.
 • Garajlarda, dükkanlarda, bahçelerde, depolarda, fabrikalarda ve buna benzer birçok alanda kullanılan otomatik kepenkler, işverenlerin en büyük yardımcıları arasında bulunuyor.
 • Uygulanacağı alana uygun şekilde üretilebilen otomatik kepenk sistemleri, farklı renklerle de tasarıma uygun hale getirilebiliyor.

ÇEŞME OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Çeşme otomatik kepenk satın almayı planlayan ve fiyat araştırması yapan kişi ve kurumların da en çok merak ettiği konular arasında Çeşme otomatik kepenk fiyatları yer alıyor. Çeşme otomatik kepenk fiyatları, satın alınması düşünülen kepengin çeşidine ve kepengin büyüklüğüne göre değişim gösteriyor. Siz de Çeşme otomatik kepenk fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve Çeşme otomatik kepenk fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Çeşme kepenk, Çeşme otomatik kepenk, Çeşme alüminyum kepenk, Çeşme kepenk sistemleri, Çeşme kepenk modelleri ve Çeşme kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Çeşme kepenk için hemen arayın.

Gerçekleştirdiğimiz Çeşme kepenk çalışmaları şu şekilde:

 • Çeşme kepenk
 • Çeşme otomatik kepenk
 • Çeşme alüminyum kepenk
 • Çeşme kepenk sistemleri
 • Çeşme kepenk modelleri
 • Çeşme kepenk fiyatları
 • Çeşme otomatik kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun