0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN BUCA PİMAPEN
Paylaş :

BUCA PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Alüminyum, günlük hayatta birçok alanda faydalanılan ve çocuk oyuncaklarından torbalara, spor malzemelerinden kredi kartlarına kadar birçok üründe yer alan malzemeler arasında bulunuyor. Alüminyum ve PVC'nin yüksek oranda geri dönüştürülebilir olması, alternatifleri arasında öne çıkmasına yardımcı olurken her geçen gün kullanım alanlarını da artırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemde pencere ve kapıların yapımında daha çok ahşap malzeme kullanılırdı. PVC'lerin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte kapılar ve pencereler daha hafif hale getirildi. PVC'nin hafif olmasının yanı sıra kullanım ömrünün 40 yıla kadar ulaşmasıyla PVC'ler alternatiflerinin önüne geçti. Aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklı olan PVC'ler, doğa dostu olduğu için çevreye uyumludur. Isı tasarrufu açısından da ahşaba karşı daha kullanışlı olan PVC'ler, günümüzde yapıların en önemli parçaları arasına girmeyi başarmıştır.

BUCA PİMAPEN KAPI

Pencerelerin yanı sıra PVC'lerin en çok kullanıldığı alanlar arasında kapılar da yer almaktadır. Ses yalıtımında diğer malzemelere göre üstün özelliklere sahip olan kapılar, gelişen teknolojiyle birlikte çok farklı renk seçeneğine kavuşmuş ve müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kolay temizlenen, bunun yanı sıra az bakım isteyerek ekstra masrafa yol açmayan pimapen kapılar, içinde bulunan klor sayesinde de yangına karşı dirençlidir. Şişme ve kabarma gibi problemler yaratmayan pimapen kapıların uzun yıllar kullanılabilmesi mümkündür.

BUCA PİMAPEN MODELLERİ

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan pimapenlerin birbirinden farklı çözümler üreten 5 farklı modeli mevcuttur. Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Dynamic Sürme, Pimapen Albatros Sürme ve Pimapen Infinity Sürme modelleri, müşterilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Pimapen Nirvana, geniş görüş alanı sunarak ses ve ısı yalıtımını sağlar. Pimapen Carisma, 70 mm ana profile sahiptir, müşterilerin birçok talebine yanıt verir. Pimapen Dynamic Sürme, en kaliteli ısı yalıtımı gerçekleştiren modeldir. Pimapen Albatros Sürme, geniş açıklıklarda rahat şekilde kullanılabilir. Pimapen Infinity ise geniş alanlarda konfor, kolaylık ve güvenliği bir arada sağlar.

BUCA PİMAPEN FİYATLARI

Buca'da pimapen satın almayı düşünen kişilerin ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Buca pimapen fiyatları da yer alıyor. Buca pimapen fiyatları, müşterilerin talep ettiği pimapenin türünün yanı sıra gerçekleşecek olan pimapen çalışmalarının büyüklüğüne göre değişim gösterebiliyor. Siz de Buca pimapen fiyatlarıyla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Buca pimapen pencere, Buca pimapen kapı, Buca pimapen modelleri, Buca pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Buca pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Buca'da gerçekleştirdiğimiz pimapen çalışmaları şu şekilde:

  • Buca pimapen pencere
  • Buca pimapen kapı
  • Buca pimapen modelleri
  • Buca pimapen fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun