0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR OFİS BÖLME BUCA OFİS BÖLME
Paylaş :

BUCA OFİS BÖLME - CAM BÖLME - OFİS BÖLME SİSTEMLERİ - UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

 

İş yerlerinde en önemli ihtiyaçlardan biri olan odalar, günümüzde ofis bölme sistemleriyle oluşturulabiliyor. Geçtiğimiz dönemde daha çok kum ve toprak ile gerçekleştirilen ofis bölme çalışmaları, artık cam, ahşap ve alüminyum bölmeler ile hem şık hem de pratik şekilde uygulanabiliyor. Ofis bölme sistemlerinde kullanılacak olan malzemelerin seçiminde, odaların hangi amaçla kullanacağı da önem taşıyor. Eğer odalar toplantı odası olarak kullanılacaksa, bu alanda daha kalın ve ses izolasyonu sağlayan malzemeler kullanılıyor. Eğer amaç sadece iş bölümlerinin belirlenmesi ise bu kez daha ince malzemeler kullanılarak maliyet azaltılabiliyor. Toplantı odalarının yapımında daha çok çift camlı sistemler kullanılarak hem ses izolasyonu sağlanıyor hem de şık bir görünüm elde ediliyor.

BUCA CAM BÖLME SİSTEMLERİ

Hızlı ve kolay şekilde kurulabilen Buca cam bölme sistemleri, ofis bölme sistemleri arasında en çok tercih edilen yapılar arasında bulunuyor. Buca Cam bölme sistemleri, kaliteli malzeme ile sağlam olmasının yanı sıra uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılabiliyor. Cam bölme sistemlerinden ofislerin yanı sıra okullarda da faydalanılıyor ve cam bölme sistemleri birçok çözümü gerçekleştiriyor.

BUCA UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Egesan Group olarak kurulduğumuz günden bu yana Buca'da ofis bölme hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman personelimiz ile kaliteli malzemeyi bir araya getiriyor, müşterilerimizin uzun yıllar kullanabileceği ofis bölme sistemlerini oluşturuyoruz. Siz de firmamızın sunduğu cam bölme sistemlerinden faydalanmak ve ofis bölme sistemleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşmemizde Buca ucuz ofis bölme sistemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BUCA OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir,  info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Buca'da gerçekleştirdiğimiz ofis bölme sistemleri çalışmaları şu şekilde:

  • Buca ofis bölme
  • Buca cam bölme
  • Buca ofis bölme sistemleri
  • Buca ucuz ofis bölme sistemleri


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun