0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KÜPEŞTE BUCA KÜPEŞTE
Paylaş :

BUCA ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK, CAM KORKULUK FİYATLARI

 

Genel olarak merdivenlerden çıkışta ya da inişte ve balkonlarda düşülmemesi için üretilen, bunun yanı sıra teraslarda, havuz kenarlarında, asma katlarda, bina girişlerinde ve buna benzer birçok alanda kullanılan küpeşte ya da diğer ismiyle korkuluklar, günümüzde birçok alanda kendine yer buluyor. Şık görünümünün yanı sıra güvenliği sağladığı için sağlam olması gereken küpeşteler, uygulandığı bölgenin de değerini artırıyor. Küpeşte çalışması gerçekleştirilecek olan bölgelerde öncelikle keşif çalışması yapılıyor. Yapılan ölçümlerin ardından üretime başlanıyor ve küpeşteler demonte olarak üretiliyor. Parçalar, küpeşte uygulanacak alana getirilerek monte ediliyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

BUCA ALÜMİNYUM KÜPEŞTE - KORKULUK

Buca Küpeşte ve Buca korkuluklar, kullanıldıkları alanda birçok avantaj da yaratıyor. Küpeştelerin avantajları şu şekilde:

  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilen küpeşteler, güvenliğin yanı sıra doğa dostu olduğu için geri dönüşüme katılabiliyor.
  • Yapılan keşif çalışmasının ardından birçok farklı şekilde tasarlanabilen küpeştelerle her zevke hitap edecek çalışmalar ortaya konabiliyor.
  • Paslanmayan ve korozyona karşı dirençli olan küpeşteler, uzun yıllar herhangi bir problem yaratmadan kullanılabiliyor.
  • Belirli aralıklarla temizlenmesi gereken küpeşteler, bunun dışında herhangi bir masraf yaratmıyor.
  • Küpeşteler, kullanıldığı alana şıklık, pratiklik ve güvenlik kattığı için uygulandığı alanın değerini artırıyor.

BUCA CAM KORKULUK FİYATLARI

Estetik olarak en çok tercih edilen korkuluk çeşitlerinden cam korkuluklar, günümüzde daha çok teras, balkon ve havuzların kenarlarında kullanılıyor. Bakım masrafı çıkarmayan ve kir tutmayan cam korkuluklar, müşterilerin talep ettikleri tüm ortamlara uygulanabiliyor. Buca'da cam korkuluk satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Buca cam korkuluk fiyatları yer alıyor. Buca cam korkuluk fiyatları, cam korkuluğun çeşidinin yanı sıra cam korkuluk gerçekleştirilecek alanın büyüklüğüne göre değişebiliyor. Siz de Buca cam korkuluk fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, görüşmemizde Buca cam korkuluk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana Buca cam korkuluk, Buca küpeşte ve Buca alüminyum küpeşte hizmeti sunuyoruz. Siz de firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Buca'da gerçekleştirdiğimiz cam korkuluk çalışmaları şu şekilde:

  • Buca cam korkuluk
  • Buca alüminyum küpeşte
  • Buca alüminyum korkuluk
  • Buca cam korkuluk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun