0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK BUCA KEPENK
Paylaş :

BUCA KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinde yer alan malzemelerin korunması için en önemli yapılar arasında yer alan, bunun yanı sıra müstakil evlerin garajlarının da kapatılmasını sağlayan kepenkler, günümüzde özellikle işverenlerin en çok talep ettiği yapılar arasında yer alıyor. İçeride bulunan malzemeleri koruyarak güvenli bir ortam oluşturulmasını sağlayan kepenkler, geçmiştekinin aksine günümüzde kolay şekilde açılıp kapatılabiliyor. Kepenklerin hafif ve güvenilir olması, geçtiğimiz dönemde yaşanan iş kazalarının da oldukça azalmasını sağlıyor.

BUCA KEPENK MODELLERİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kepenk sistemleri de değişti ve gelişti. Günümüzde çalışma mekanizması ve kullanım alanına göre farklılık gösteren kepenk modelleri 3'e ayrılıyor. Manuel kepenk, elektrikli otomatik kepenk ve motorlu otomatik kepenk olarak satışı devam eden kepenkler, birçok alanda kullanılabiliyor. Kepenklerin uzun süre kullanılabilmesi için periyodik bakımlarının da yapılması önem taşıyor.

BUCA OTOMATİK KEPENK

Geçmiş dönemde kullanılan kepenkler, demir ve tahtadan yapıldığı için ağır olur, bu nedenle açılması ve kapatılması da sıkıntı yaratırdı. Kepenklerin açılıp kapatılması için fiziksel güce ihtiyaç üst seviyede olurken bu kepenkler iş kazalarını da beraberinde getirirdi. Günümüzde ise kepenk sistemleri daha çok elektrikli ve motorlu şekilde üretilmekte, bu da kepenklerin herhangi bir zorluk yaşanmadan açılıp kapatılmasında yardımcı olmaktadır. Otomatik kepenkler uzaktan kumanda ya da düğme aracılığıyla çalıştırılırken uzun ömürlü ve şık olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Otomatik panjurlar günümüzde alüminyum, çelik ve galvaniz kullanılarak üretilir.

Otomatik kepenk sistemlerinin müşterilere sunduğu avantajlar şu şekilde:

 • Her geçen gün geliştirilen otomatik kepenk sistemleri, dışarıdan gelen darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve müşterilerin güvenlik taleplerine yanıt verir.
 • Her alana uygulanabilen otomatik kepenk sistemleri, müşterilerin taleplerine uygun şekilde sunulabilir.
 • İçinde bulunan motorların güçlü ve dayanıklı olması nedeniyle otomatik kepenkler uzun yıllar kullanılabilir.
 • Tek tuş ile açılıp kapatılabilen otomatik kepenkler, en kolay kepenk sistemleri arasında yer alır.
 • Otomatik kepenklerin içinde bulunan jeneratör, elektrik kesilmesi gibi olumsuz durumlarda devreye girerek kepengin açılmasını sağlar.

BUCA OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Buca'da ve çevresinde otomatik kepenk satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Buca kepenk fiyatları yer alıyor. Buca kepenk fiyatları, çalışma gerçekleştirilecek alanın büyüklüğünün yanı sıra kepenk çeşidine göre de değişiklik gösteriyor. Siz de Buca otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Buca kepenk, Buca otomatik kepenk, Buca alüminyum kepenk, Buca kepenk sistemleri, Buca kepenk modelleri ve Buca kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Buca'da kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Buca'da gerçekleştirdiğimiz kepenk çalışmaları şu şekilde:

 • Buca kepenk
 • Buca otomatik kepenk
 • Buca alüminyum kepenk
 • Buca kepenk sistemleri
 • Buca kepenk modelleri
 • Buca kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun