0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN BORNOVA PİMAPEN
Paylaş :

BORNOVA PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Hayatın birçok noktasında kullanılan, birçok ürünün ana malzemelerinden biri olan PVC'ler, günümüzde en çok tercih edilen malzemeler arasında bulunuyor. Geri dönüştürülebilir olması ile alternatiflerinin önüne geçen PVC ve alüminyumlar, otomobil sektöründen su borularına, oyuncaklardan kredi kartlarına kadar birçok alanda kullanılabiliyor. Alüminyum ve PVC'lerden günümüzde kapı ve pencere yapımında da yararlanılıyor.

BORNOVA PİMAPEN PENCERE

PVC'ler, ahşap malzemeye göre daha hafif ve dayanıklı olduğu için günümüzde pencereler ve kapılar da PVC'den yapılıyor. Daha zor tutuşan PVC'ler, bu nedenle yangın gibi olumsuz durumlarda dirençli ve kendini söndürme özelliğine sahiptir. PVC'ler birçok madde ile karıştırılarak üretildiği için 40 yıla kadar kullanım ömrüne sahiptir. Bornova Pimapen kapı ve Bornova Pimapen pencereler, aşınmaya ve korozyona karşı korunaklıdır. Alternatif maddelere göre daha uygun fiyatta olan PVC'ler, fiyat - performans oranı olarak da rakiplerinin önüne geçmektedir. Doğaya uyumlu olan pimapenler, ahşaba göre ısı yalıtımını daha iyi gerçekleştirerek ısı tasarrufu sağlar. PVC'ler inşaat, ambalaj, elektronik ve tıp alanlarında en çok yararlanılan maddelerden biridir ve her geçen gün kullanım alanlarını artırmaktadır.

BORNOVA PİMAPEN KAPI

Pimapenin en çok kullanıldığı ürünlerden biri de pencerelerin yanı sıra kapılardır. Tıpkı pencerelerde olduğu gibi kapılarda da pimapenler yüksek izolasyon sağlar. Ses yalıtımı, alternatiflerine göre daha kaliteli olan pimapen kapılar, kanserojen madde içermediği için de sağlıklıdır. Birçok farklı renk seçeneği ile müşterilerle buluşturulan pimapen kapılar, dekorasyon çalışmalarına uygun şekilde kullanılabilir. Kolay temizlenebilmesinin yanı sıra az bakım isteyen Bornova Pimapen kapılar, şişme ve kabarma yapmayarak da uzun yıllar sağlıklı ve ekonomik şekilde kullanılabilir.

BORNOVA PİMAPEN MODELLERİ

Pimapen modelleri 5'e ayrılır ve müşterilerin taleplerine göre sunulur. Müşterilerin istedikleri ortama en uygun seçimin ardından çalışmalar başlar ve kısa süre içinde montaj tamamlanır. Pimapen modelleri, Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Dynamic Sürme, Pimapen Albatros Sürme ve Infinity Sürme olarak satılır. Her biri farklı özelliklere sahip olan Pimapen modelleri şu şekildedir:

 • Pimapen Nirvana: Ses ve ısı yalıtımında ustadır, geniş görüş alanı sunar.
 • Pimapen Carisma: 70 mm genişliğinde ana profile sahip olan Carisma, kullanıldığı birçok alana uyum sağlar.
 • Pimapen Dynamic Sürme: Elastik contalara sahip olan Dynamic Sürme, yalıtım konusunda benzersizdir.
 • Pimapen Albatros Sürme: Geniş açıklıklarda pencere ve kapı olarak kullanılabilir.
 • Pimapen Infinity: Geniş alanlarda hem kolaylık hem de güvenlik sağlayarak müşterilerin taleplerine uygun çözümler sunar.

BORNOVA PİMAPEN FİYATLARI

Bornova'da pimapen satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında Bornova Pimapen fiyatları yer almaktadır. Bornova pimapen fiyatları, seçilecek olan pimapen çeşidine ve gerçekleştirilecek çalışmanın büyüklüğüne göre değişim gösterir. Siz de Bornova pimapen fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Bornova pimapen pencere, Bornova pimapen kapı, Bornova pimapen modelleri, Bornova pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Bornova pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Bornova'da gerçekleştirdiğimiz pimapen çalışmaları şu şekilde:

 • Bornova pimapen pencere
 • Bornova pimapen kapı
 • Bornova pimapen modelleri
 • Bornova pimapen fiyatları
 • Bornova Pimapen Nirvana fiyatları
 • Bornova Pimapen Carisma fiyatları
 • Bornova Pimapen Dynamic Sürme fiyatları
 • Bornova Pimapen Albatros Sürme fiyatları
 • Bornova Pimapen Infinity fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun