0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK BORNOVA KEPENK
Paylaş :

BORNOVA KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin güvenliğinin sağlanmasında kullanılan, günümüzde müstakil evlerin garajlarında da kullanılmaya devam eden kepenkler, en çok tercih edilen yapılardan biri haline geldi. İş yerlerinde bulunan malzemenin korunmasının yanı sıra araçların da güvende kalmasını sağlayan kepenkler, en kullanışlı yapılar arasında yer alıyor. Sac, metal, çelik ve alüminyum gibi birçok malzeme kullanılarak üretilen bu kepenkler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün daha güvenli hale getiriliyor.

BORNOVA KEPENK MODELLERİ

Kepenk sistemleri günümüzde 3 farklı şekilde müşterilere sunuluyor. Manuel kepenklerin yanı sıra elektrikli kepenk ve motorlu otomatik kepenkler, taleplere göre müşterilerle buluşturuluyor. Pencerelerde, kapılarda ve garajlarda kullanılan kepenkler, periyodik bakımlarla birlikte uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

BORNOVA OTOMATİK KEPENK 

Kepenkler ilk kullanıldıkları dönemde demir ve tahta kullanılarak üretilir, bu durum kepengin ağır olmasına sebep olurdu. Ağır kepenklerin açılıp kapanması problem yaratır, bunun yanı sıra iş kazalarına da davetiye çıkarırdı. Günümüzde ise otomasyon sistemi kullanılarak kepenklerin hem güvenli hem de sağlam şekilde açılıp kapanması sağlanıyor. Otomatik kepenkler uzaktan kumanda ya da düğme ile kontrol ediliyor. Müşterilerin zevklerine uygun şekilde farklı renklerde ve çeşitlerde üretilen otomatik kepenkler, uzun ömürlü ve şık şekilde kullanılır. Otomatik kepenkler, üst seviye güvenlik sağlayarak mekanda bulunan ürünlerin ya da araçların korunmasını sağlar.

Otomatik kepenklerin avantajları şu şekilde:

  • Uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken otomatik kepenkler, dışarıdan gelen darbelere dayanabilir ve böylece mekanın korunmasını sağlar.
  • Otomatik kepenkler müşterilerin taleplerine göre özgün hale getirilerek istenilen alana uygun şekilde üretilebilir, farklı renklerle kullanılabilir. Otomatik kepenklerin yağmur ile kendini temizleyebilen çeşitleri, uzun süre temizlik ihtiyacı duymaz.
  • Otomatik kepenk motorlarının güçlü ve dayanıklı olması, doğru kullanım ile uzun yıllar problem çıkarmadan çalışabilmesini sağlar.
  • Klasik kepenklere göre fiziksel güce ihtiyaç duymayan otomatik kepenkler, tek tuşla açılıp kapanabilir, içinde yer alan yedek jeneratör ile herhangi bir elektrik kesintisinde mağduriyet yaratmaz.

BORNOVA OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Bornova'da otomatik kepenk satın almayı düşünen kişi ve kurumlar da Bornova otomatik kepenk fiyatlarını araştırmayı sürdürüyor. Bornova otomatik kepenk fiyatları, kepengin büyüklüğünün yanı sıra seçilecek otomatik kepenk çeşidine göre de değişiklik gösteriyor. Siz de Bornova otomatik kepenk fiyatlarıyla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak ve Bornova otomatik kepenk fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Bornova kepenk, Bornova otomatik kepenk, Bornova alüminyum kepenk, Bornova kepenk sistemleri, Bornova kepenk modelleri ve Bornova kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Bornova'da kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bornova'da gerçekleştirdiğimiz kepenk çalışmaları şu şekilde:

  • Bornova kepenk
  • Bornova otomatik kepenk
  • Bornova alüminyum kepenk
  • Bornova kepenk sistemleri
  • Bornova kepenk modelleri
  • Bornova kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun