0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR CAM BALKON BORNOVA CAM BALKON
Paylaş :

BORNOVA CAM BALKON KAPATMA, FİYATLARI, MODELLERİ, SİSTEMLERİ, KATLANIR CAM BALKON

 

Balkonların daireye dahil edilmesi sürecinde en çok kullanılan, şık görünümünün yanı sıra ısı yalıtımı da gerçekleştirerek uzun vadede müşterinin kazanç sağlamasına yardımcı olan cam balkonlar, en çok tercih edilen yapı ürünleri arasında yer alıyor. Balkonu tamamen kapatarak balkonun hem yaz hem de kış aylarında kullanılmasını sağlayan cam balkonlar, çeşitli renk seçenekleriyle de her balkonda şık şekilde sergilenebiliyor. Rüzgara dayanıklılığı ile beğeni toplayan cam balkonlar, herhangi bir darbeyle kırılması halinde de küçük parçalara ayrılarak çevreye olan zararı minimuma indiriyor. Uzun yıllardır kullanılan cam balkonlar, müşterilere birçok avantaj da sağlıyor. Cam balkonun sunduğu avantajlar şu şekilde:

 • Cam balkonlar, balkonun yılın her anında kullanılmasını sağlayarak mekanın genişlemesine ve balkona özel dekorasyon yapılmasına yardımcı olur.
 • Mekanların ısı kayıplarının en çok gerçekleştiği bölgeler balkonlardır. Cam balkon sistemleriyle ısı kaybının minimuma indirilmesi ve faturaların düşmesi sağlanır.
 • Cam balkon sistemleri, uygulandıktan sonra mekanın değerini artırarak mekanın daha yüksek fiyatlara satışını sağlar.
 • Cam balkon sistemleri, mimari olarak herhangi bir değişiklik yaratmadığı için yetkili birimlerden izin almasına gerek kalmaz, kolay şekilde kurulabilir.
 • Cam balkon sistemleri, toz ve gürültünün yanı sıra böceklerin ve haşerelerin mekandan uzak tutulmasını sağlayarak temiz ve hijyenik mekanlar oluşturulmasında yardımcı olur.
 • Cam balkon sistemleri, normal balkonlara göre daha güvenlidir.

BORNOVA CAM BALKON MODELLERİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok modelle müşterilerin karşısına çıkan cam balkonlar, farklı zevklere ve ihtiyaçlara göre müşterilere sunuluyor. Sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, pimapen cam balkon ve ısıcamlı cam balkon olarak 4'e ayrılan cam balkon sistemleri, farklı mekanlarda kullanılabiliyor.

Sürgülü cam balkon sistemleri, kullanım kolaylığı olarak en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Balkonun evin içine dahil edilmesini sağlayan sürgülü cam balkon sistemleri, en sevilen modeller arasında yer alıyor.

Katlanır cam balkon sistemleri, balkonların yanı sıra bahçeli evlerde de kullanılıyor, en şık cam balkon sistemleri arasında bulunuyor.

Pimapen cam balkon sistemleri, pimapenin sağlamlığından faydalanmak isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor. Pimapen cam balkon sistemleri, uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

Özellikle ısı kaybı nedeniyle şikayetçi olan müşteriler için ise ısıcamlı cam balkon sistemleri sunuluyor. Tek camlara göre 5 kat daha fazla ısı yalıtımı sağlayan ısıcamlı cam balkon sistemleri, müşterilerin yaptığı ödemenin kısa süre içinde geri dönmesine yardımcı oluyor.

BORNOVA CAM BALKON FİYATLARI

Bornova'da cam balkon satın almayı düşünen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Bornova pimapen cam balkon fiyatları, Bornova ısıcamlı cam balkon fiyatları, Bornova sürgülü cam balkon fiyatları ve Bornova katlanır cam balkon fiyatları yer alıyor. Bornova'da cam balkon fiyatları, cam balkon çalışması gerçekleştirilecek bölgenin büyüklüğünün yanı sıra seçilecek cam balkonun türüne göre değişiklik gösteriyor. Siz de Bornova cam balkon fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana Bornova cam balkon kapatma, Bornova cam balkon modelleri, Bornova cam balkon sistemleri, Bornova katlanır cam balkon ve buna benzer birçok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin beklentisine uygun çalışmalar gerçekleştiriyor, müşterilerimizin beklentisini karşılayacak çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Bornova'da gerçekleştirdiğimiz cam balkon çalışmaları şu şekilde:

 • Bornova cam balkon kapatma
 • Bornova cam balkon modelleri
 • Bornova cam balkon sistemleri
 • Bornova cam balkon fiyatları
 • Bornova pimapen cam balkon fiyatları
 • Bornova ısıcamlı cam balkon fiyatları
 • Bornova sürgülü cam balkon fiyatları
 • Bornova katlanır cam balkon fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun