0533 037 60 35

Konak / İZMİR

İzmir Kepenk

Konutlardan ziyade daha çok iş yerlerinde ve müstakil evlerin otoparklarında kullanılan kepenkler, sac ya da metal gibi malzemelerden üretilerek içeride bulunan yapının dış müdahaleden korunmasını sağlayarak güvenli bir yapı oluşturulmasına yardımcı olur.

Devamı

İzmir Pimapen

Günlük yaşamın birçok alanında kullanılan poli vinil klorür ya da daha çok bilinen ismiyle PVC olan sentetik malzeme, en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alıyor.

Devamı

İzmir Panjur

Geçmişten günümüze pencereleri güneş, rüzgar, soğuk, yağmur ve kar gibi hava koşullarından korumak için üretilen ve pencere dışına takılan panjurlar, en kullanışlı yapılar arasında bulunuyor.

Devamı

İzmir Ofis Bölme

Büyük odaların birbirinden ayrılmasıyla birlikte, kişiye özgü odalar yaratmak için kullanılan bölmeler, günümüzde en çok yararlanılan sistemler arasında bulunuyor.

Devamı

İzmir Cam Balkon

Son dönemde kullanım kolaylığı açısından en çok tercih edilen cam balkon modelleri, hem şıklık hem de güçlü ısı yalıtımı nedeniyle en çok kullanılan sistemler arasında yer alıyor.

Devamı

İzmir Küpeşte

Emniyetli olmasının yanı sıra güzel bir görünüm sağlamak amacıyla yapılan, merdivenlere, balkonlara, teraslara, havuz kenarlarında, asma katlarda, bina girişlerinde ve yere düşme ihtimali bulunan bölgelere yapılan tutunma - koruma alanlarına küpeşte ya da korkuluk ismi verilir.

Devamı

İzmir Fotoselli Kapı

Otomatik kapı sistemleri, günümüzde en çok kullanılan kapı sistemleri arasında yer alıyor. Sensör, kızılötesi ışını, düğmeli ya da manyetik kartlı farklı sistemlerle müşterilere hizmet sunan otomatik kapılar, en çok tercih edilen kapı sistemleri arasında bulunuyor.

Devamı

İzmir Pleksi Korkuluk, Zip Perde Modelleri, Fiyatları

Egesan Group olarak İzmir Pleksi Korkuluk, Zip Perde Modelleri, Fiyatları hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Devamı

İzmir şeffaf kepenk, Linea Rossa alüminyum modelleri, fiyatları

Egesan Group olarak İzmir şeffaf kepenk, Linea Rossa alüminyum modelleri ve fiyatları hizmeti sunuyoruz.

Devamı

İzmir Albert Genau cam balkon, küpeşte, cam sistemleri

Egesan Group olarak İzmir Albert Genau cam balkon, küpeşte, cam sistemleri hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Devamı


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir

Web Tasarım / SEO - Venio


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun