0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN BAYRAKLI PİMAPEN
Paylaş :

 

BAYRAKLI PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

 

Çocuk oyuncakları, su toplama boruları, torbalar, spor malzemeleri, otomobil döşemeleri, kredi kartları ve buna benzer birçok alanda kullanılan alüminyum ve PVC'ler, kapıların ve pencerelerin yapımında da kullanılıyor. Yüksek oranda geri dönüştürülebildiği için en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer alan bu ürünler, hurdaya çıktıktan sonra da yeniden kullanıma kazandırılabiliyor.

BAYRAKLI PİMAPEN PENCERE

Ahşap malzemeye göre daha hafif olan, bunun yanı sıra tutuşmaya karşı olan direnci sayesinde yangınlarda kendi kendini söndürebilen pimapenler, uzun yıllar da dayanıklılığıyla öne çıkıyor. 40 yıldan daha fazla ömrü bulunan pimapenler, fiyat / performans oranı olarak da verilen ücreti kat kat çıkarmış oluyor. Bu nedenle pimapenler, en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer alıyor. Doğa dostu olduğu için sevilen pimapen ürünleri, daha iyi yalıtım sağlayarak enerji tasarrufunun da en üst seviyeye çıkarılmasını sağlar.

BAYRAKLI PİMAPEN KAPI

Pimapen kapılar, içeriğinde kanserojen maddelerin yer almaması nedeniyle sağlıklıdır. Ses yalıtımı konusunda da diğer kapıların önüne geçen pimapen kapılar, kolay temizlenmesiyle de tercih edilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle müşterilerin karşısında çıkan pimapen kapılar, bu sayede dekorasyon çalışmalarına da kolay şekilde uyum sağlayabiliyor. İçinde klor bulunan pimapen kapılar, herhangi bir yangında kendi kendini söndürerek yangının büyümesini engelleyebiliyor. Pimapen kapılar, şişme ve kabarma yapmayan yapısıyla da beğeni topluyor.

BAYRAKLI PİMAPEN MODELLERİ

Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden pimapen sistemleri, günümüzde 5 farklı çeşidiyle müşterilere sunuluyor. Pimapen Nirvana, Pimapen Carisma, Pimapen Dynamic Sürme, Pimapen Albatros Sürme ve Pimapen Infinity Sürme, müşterilere farklı özelliklerle yanıt veriyor.

Pimapen Nirvana modelleri ses ve ısı yalıtımını iyi şekilde gerçekleştirerek mekanlarda ferah bir ortam oluşturulmasını sağlıyor. Pimapen Carisma, 70 milimetrelik ana profile sahip şekilde üretiliyor ve neredeyse tüm alanlarda kullanılabiliyor. Pimapen Dynamic Sürme, yalıtımı en yüksek şekilde gerçekleştiren pimapenler olarak kabul ediliyor. Pimapen Albatros Sürme, geniş açıklıklarda kullanılırken Pimapen Infinity ise konfor ve güvenlik arayan müşterilerin beklentilerini karşılıyor.

BAYRAKLI PİMAPEN FİYATLARI

Bayraklı'da pimapen satın almak isteyen kişi ve kurumlar ise Bayraklı pimapen fiyatlarını araştırmayı sürdürüyor. Bayraklı pimapen nirvana fiyatları, Bayraklı pimapen carisma fiyatları, Bayraklı Pimapen Dynamic Sürme fiyatları, Bayraklı Pimapen Albatros Sürme fiyatları ve Bayraklı Pimapen Infinity fiyatları, yapılacak çalışmalara göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Bayraklı pimapen fiyatları için bize ulaşabilir, yapacağımız görüşme sonrası net fiyat alabilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Bayraklı pimapen pencere, Bayraklı pimapen kapı, Bayraklı pimapen modelleri, Bayraklı pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Bayraklı pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Bayraklı'da gerçekleştirdiğimiz pimapen çalışmaları şu şekilde:

  • Bayraklı pimapen pencere
  • Bayraklı pimapen kapı
  • Bayraklı pimapen modelleri
  • Bayraklı pimapen fiyatları
  • Bayraklı pimapen nirvana fiyatları
  • Bayraklı pimapen carisma fiyatları
  • Bayraklı Pimapen Dynamic Sürme fiyatları
  • Bayraklı Pimapen Albatros Sürme fiyatları
  • Bayraklı Pimapen Infinity fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun