0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR OFİS BÖLME BAYRAKLI OFİS BÖLME
Paylaş :

BAYRAKLI OFİS BÖLME - CAM BÖLME - OFİS BÖLME SİSTEMLERİ - UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

 

Ofis bölme sistemleri, günümüzde en çok kullanılan ve odaların birbirinden ayrılmasını sağlayan sistemlerdir. Daha önce çamur toprak ve kum ile gerçekleştirilen bu çalışmalar, günümüzde yerini daha şık ve modern görünümlere sahip olan cam, ahşap ve alüminyuma bırakmıştır. Bu sistemler, ofislerin kullanılacağı alanlara göre değişiklik gösterir. Yalıtımın fazla olması istenen toplantı salonu gibi alanlarda daha kalın ve çift camlı bölme sistemleri kullanılırken minimal tasarımlarda ise ince kalınlıkta ahşap ve alüminyum gibi malzemelerden yararlanılır.

BAYRAKLI CAM BÖLME SİSTEMLERİ

Kişiler ve kurumlar tarafından ofis bölme sistemlerinin en çok tercih edilme sebepleri sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra hızlı şekilde kurulup sökülmesi gösterilebilir. Hoş ve estetik görünüme sahip olan cam bölme sistemleri, çalışanların rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlıyor.

BAYRAKLI UCUZ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Egesan Group olarak kurulduğumuz günden bu yana Bayraklı'da ofis bölme hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli malzeme kullanarak en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet veriyor, cam bölme çalışmalarını sürdürüyoruz. Siz de Bayraklı ucuz ofis bölme sistemleri hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

BAYRAKLI OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Abdi İpekçi Mahallesi, 3687 Sokak No: 11/A Karabağlar / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, 0533 037 60 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir,  info@egesangroup.com mail adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Siz de Bayraklı ofis bölme sistemleri için hemen arayın.

  • Bayraklı ofis bölme
  • Bayraklı cam bölme
  • Bayraklı ofis bölme sistemleri
  • Bayraklı ucuz ofis bölme sistemleri
  • Bayraklı ofis bölme sistemleri fiyatları
  • Bayraklı ucuz ofis bölme sistemleri fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun