0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK BAYRAKLI KEPENK
Paylaş :

BAYRAKLI KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin güvenliğinin sağlanması için en önemli yapılar arasında yer alan kepenkler, günümüzde müstakil evlerin garajları için de kullanılıyor. Sac, metal, galvaniz, çelik, otomatik kepenk ve alüminyumdan üretilen kepenkler, içeride bulunan malzemelerin ve araçların korunmasını sağlıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte daha güvenli ve hafif hale getirilen kepenkler, eskisinden daha sağlam şekilde müşterilere sunuluyor.

BAYRAKLI KEPENK MODELLERİ

Kepenk sistemleri manuel kepenk, elektrikli kepenk ve motorlu kepenk olarak 3'e ayrılır. Kepenkler, periyodik bakımlar ve uygun kullanımlarla uzun süre herhangi bir problem yaşatmadan kullanılabilir. Bu nedenle kepenk satın alan kişilerin kepenk bakımlarını ve tamirlerini vakit geçirmeden yapmaları önem taşır.

BAYRAKLI OTOMATİK KEPENK

Hayatın her alanında olduğu gibi kepenk sistemleri de teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kullanışlı bir hal aldı. Daha önce demir ve tahta kullanılarak oluşturulan kepenkler, hem açılıp kapanma sırasında hem de güvenlik olarak zorluk yaşatırdı. Otomatik kepenkler ise kullanılmaya başladıktan sonra büyük rahatlık ortaya çıkardı. Uzaktan kumandanın yanı sıra bir düğme ile kontrol edilen otomatik kepenkler, üst seviye güvenlik ortaya koyarak müşterilerin dükkanlarını rahat şekilde bırakıp evlerine gidebilmelerini sağladı. Otomatik kepenkler, uzun ömürlü ve şık olduğu için de beğeni topladı.

Kullanım sayısı her geçen gün artan otomatik kepenklerin avantajları şu şekilde:

 • Otomatik kepenk sistemi satın alan kişiler, sağlam yapılar sayesinde ürünlerini güvenli şekilde dükkanında saklayabilir, araçlarını park ettikten sonra evinde rahat şekilde istirahat edebilir.
 • Dekorasyon çalışmalarına uyum sağlayabilen otomatik kepenk sistemleri, farklı renk ve stillerle kullanılabilir. Yağmur ile kendini temizleyebilen otomatik kepenk sistemleri, temizlik ihtiyacını minimuma indirir.
 • Tek tuş ile kolay şekilde açılıp kapanabilen otomatik kepenkler, rahat bir kullanım sağlar.
 • Elektrik kesilmesi gibi durumlar için içinde yedek jeneratör bulunduran otomatik kepenkler, herhangi bir problem yaşatmadan kurulduğu ortama giriş yapılmasını sağlar.

BAYRAKLI OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Bayraklı'da otomatik kepenk satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında Bayraklı otomatik kepenk fiyatları da yer alıyor. Bayraklı otomatik kepenk fiyatları, müşterilerin talep ettikleri kepenk türüne ve kepenk büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Bayraklı otomatik kepenk fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Bayraklı otomatik kepenk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Bayraklı kepenk, Bayraklı otomatik kepenk, Bayraklı alüminyum kepenk, Bayraklı kepenk sistemleri, Bayraklı kepenk modelleri ve Bayraklı kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Bayraklı'da kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bayraklı'da gerçekleştirdiğimiz kepenk çalışmaları şu şekilde:

 • Bayraklı kepenk
 • Bayraklı otomatik kepenk
 • Bayraklı alüminyum kepenk
 • Bayraklı kepenk sistemleri
 • Bayraklı kepenk modelleri
 • Bayraklı kepenk fiyatları
 • Bayraklı otomatik kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun