0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR PİMAPEN BALÇOVA PİMAPEN
Paylaş :

 

BALÇOVA PİMAPEN PENCERE, KAPI, PİMAPEN MODELLERİ, PİMAPEN FİYATLARI

Yaşamın birçok bölümünde yerini alan ve dayanıklı olmasının yanı sıra geri dönüşümüyle de uzun süre yararlanılabilen PVC'ler, en çok tercih edilen yapı ürünleri arasında yer alıyor. Otomobil döşemesinden çocuk oyuncağına kadar birçok alanda kullanılan PVC'ler, en kullanışlı yapı malzemeleri arasında bulunuyor. Ahşap malzemeye göre daha hafif ve daha dayanıklı olan PVC'ler, kapı ve pencerelerin yapımında da kullanılıyor. PVC, ateşe karşı dayanıklılığı ile de daha zor tutuşuyor ve yangına karşı direnç gösteriyor. 40 yıldan daha fazla kullanım ömrü olan PVC'lerin aşınmaya ve korozyona karşı korunaklı olması da tercih edilmesinin nedenlerinden biri olarak gösteriliyor. Fiyat - performans oranı yüksek olan pimapenler, doğa dostu olduğu için de alternatiflerinin önüne geçmeyi başarmıştır.

BALÇOVA PİMAPEN KAPI

İçinde kanserojen madde bulunmayan, bu nedenle en sağlıklı yapılar arasında yer alan pimapenler, kapı yapımında da kullanılıyor. Ses yalıtımı konusunda diğer kapılara göre daha iyi sonuçlar veren pimapen kapılar, birçok renk seçeneğiyle de müşterilerin aklını çelmeyi başarıyor. Kolay temizlenen ve bakım ihtiyacı az olan pimapen kapılar, şişme ve kabarma yapmayarak uzun süreler boyunca sağlıklı ve dayanıklı şekilde kullanılabiliyor.

BALÇOVA PİMAPEN MODELLERİ

Pimapen modelleri, çeşitlerine göre 5'e ayrılıyor. Nirvana, Carisma, Dynamic Sürme, Albatros Sürme ve Infinity Sürme olarak üretilen pimapenler, farklı yapılara kolay şekilde uygulanabiliyor. Pimapen Nirvana, geniş görüş alanının yanı sıra ses ve ısı yalıtımını iyi şekilde gerçekleştiriyor. Pimapen Carisma 70 mm genişliğinde ana profil ve birçok alanda kullanılabilirlikle müşterilerin karşısına çıkıyor. Pimapen Dynamic Sürme, elastik conta ile yalıtım konusunda benzersiz çalışma sunuyor. Albatros Sürme, pencere ve kapı olarak geniş açıklıklarda kullanılıyor. Pimapen Infinity ise geniş alanlarda kullanılan bir başkan pimapen çeşidi olarak üretiliyor.

BALÇOVA PİMAPEN FİYATLARI

Balçova'da pimapen satın almak isteyen kişi ve kurumların araştırdığı konular arasında pimapen modellerinin yanı sıra Balçova pimapen fiyatları da yer alıyor. Balçova pimapen pencere fiyatları ve Balçova pimapen kapı fiyatlarını araştırmaya devam eden internet kullanıcıları, sorularına yanıt arıyor. Balçova pimapen pencere fiyatları ve Balçova pimapen kapı fiyatları, seçilecek olan pimapen türünün yanı sıra kapı ve pencere büyüklüklerine göre değişiyor. Siz de Balçova pimapen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Balçova pimapen fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Balçova pimapen pencere, Balçova pimapen kapı, Balçova pimapen modelleri, Balçova pimapen fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz. Siz de Balçova pimapen çalışmalarımızdan faydalanmak için hemen arayın.

Balçova'da pimapen hizmeti sunduğumuz bölgeler şu şekilde:

  • Balçova pimapen pencere
  • Balçova pimapen kapı
  • Balçova pimapen modelleri
  • Balçova pimapen fiyatları
  • Balçova pimapen kapı fiyatları
  • Balçova pimapen pencere fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun