0533 037 60 35

Konak / İZMİR

BLOG İZMİR KEPENK BALÇOVA KEPENK
Paylaş :

BALÇOVA KEPENK, OTOMATİK - ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ, MODELLERİ, FİYATLARI

 

İş yerlerinin ve müstakil ev garajlarının değişilmez yapılarından biri olan kepenkler, günümüzde en çok kullanılan yapılar arasında yer alıyor. Sactan, metalden, alüminyumdan, çelik ya da galvanizden üretilen kepenkler, yapının dış etkenlerden korunmasını sağlayarak güvenli bir ortam oluşturur. Gelişen teknoloji, kepenk sistemlerinin de değişmesini sağlamış ve eski dönemlerde yaşanan iş kazalarının azalmasında rol oynamıştır. Günümüzde kepenkler eskisinden daha sağlam şekilde üretilmekte ve daha rahat şekilde kullanılabilmektedir.

BALÇOVA KEPENK MODELLERİ

Kepenkler, kullanım alanlarına bağlı olarak manuel, elektrikli ve motorlu olmak üzere 3 farklı şekilde müşterilere sunulur. Pencerelerde, kapılarda ve garajlarda kullanılan bu kepenkler, periyodik bakım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar kullanılabilir.

BALÇOVA OTOMATİK KEPENK

Geçtiğimiz dönemde üretilen kepenkler, demir ve tahta kullanılarak yapılır ve bu durum kepenklerin açılmasını ve kapanmasını zorlaştırırdı. Malzemenin ağır olması nedeniyle iş kazaları da yaşanabilirdi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik kepenklerin kullanımı arttı ve müşteriler uzaktan kumanda ya da bir düğme aracılığıyla kepenkleri rahat şekilde kullanmaya başladı. Uzun ömürlü ve şık şekilde üretilen otomatik kepenkler, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Otomatik kepenklerin yapısı itibarıyla diğer kepenk çeşitlerine göre avantajları bulunuyor. Otomatik kepenk sistemleri, özelleştirilebildiği için her alana uygun ve renkte tasarlanabiliyor, bunun yanı sıra yağmur ile kendini temizleyebilen modelleri uzun süre temiz kalabiliyor. Otomatik kepenk motorlarının güçlü ve dayanıklı olması, doğru kullanımla birlikte uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım sağlıyor. Dışarıdan gelecek darbelere karşı dayanıklı olan otomatik kepenkler, tek tuşla açılıp kapanabildiği için de kullanım kolaylığı sağlar.

Otomatik kepenkler, elektrik kesilmesi gibi durumlarda yedek jeneratör kullanarak açılma - kapanma eylemini gerçekleştirebilir ve müşterilerin mağdur olmasını engeller.

Otomatik kepenkler garajların giriş ve çıkışlarının yanı sıra dükkanlarda, cafelerde, bahçelerde, depolarda ve fabrikalarda kullanılabilir.

BALÇOVA OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Balçova'da otomatik kepenk avantajlarından faydalanmak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında Balçova otomatik kepenk fiyatları yer alıyor. Balçova otomatik kepenk fiyatları, yapılacak olan çalışmaya ve seçilecek olan otomatik kepengin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Siz de Balçova otomatik kepenk fiyatlarıyla ilgili bilgi almak ve çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede Balçova otomatik kepenk fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Egesan Group olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Balçova kepenk, Balçova otomatik kepenk, Balçova alüminyum kepenk, Balçova kepenk sistemleri, Balçova kepenk modelleri ve Balçova kepenk fiyatları konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Balçova'da kepenk sistemleri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Balçova'da sunduğumuz hizmetler şu şekilde:

  • Balçova kepenk
  • Balçova otomatik kepenk
  • Balçova alüminyum kepenk
  • Balçova otomatik kepenk sistemleri
  • Balçova alüminyum kepenk sistemleri
  • Balçova otomatik kepenk modelleri
  • Balçova kepenk modelleri
  • Balçova kepenk fiyatları
  • Balçova otomatik kepenk fiyatları


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0533 037 60 35

Konak İzmir


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun